Strony internetowe za pół ceny

Dziękujemy za szybką aktualizację strony. Są Państwo naprawdę godni polecenia.

Robert, BRONZAMET S.C. www.bronzamet.pl

Aktualizacja stron WWW

na skróty: zasady | umowa | koszty | zlecenie | pytania  

Niezależnie od miejsca w sieci, w którym znajduje się Państwa serwis internetowy (strona internetowa) - może to być dowolny serwer - możemy pomóc uaktualnić zawarte w nim dane, dodać nowe informacje, założyć nowe podstrony, przetłumaczyć każdy dokument na język internetu.

Budujemy, naprawiamy, modernizujemy strony internetowe

Oczywiście, możemy również utworzyć cały serwis internetowy od podstaw.

A wszystko ...

 • z zawsze "z góry" określoną ceną za usługę,
 • i płatnością dopiero po zrealizowaniu zadania.

Informacje (materiały) przeznaczone do zamieszczenia na stronie nie muszą być w żaden szczególny sposób przygotowane. Najważniejsze byśmy wiedzieli, co mamy dla Państwa zrobić.

Wystarczy nam opis zmian, odręczny szkic strony, ulotka reklamowa, itp.

W razie potrzeby nasi redaktorzy pomogą Państwu zredagować treść strony. Możemy również poprawić błędy techniczne i uczynić stronę przyjazną dla użytkowników i wyszukiwarek internetowych.


1. Ogólne zasady współpracy

 • Na Państwa prośbę (zlecenie) dokonujemy modyfikacji Państwa strony internetowej. Strona modyfikowana jest - do wyboru - bezpośrednio na Państwa serwerze lub w wersji tymczasowej na naszym serwerze.
 • Każde zadanie możemy podzielić na mniejsze części, tak byście mogli Państwo kontrolować postępy prac i upewnić się, że wszystko wykonywane jest zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
 • Po obejrzeniu wyniku prac, tj. strony w internecie, możecie Państwo zgłosić poprawki. Wszelkie poprawki wykonywane są bezpłatnie. Prosimy jednak odróżniać poprawki od zmiany dyspozycji.
 • Koszty modyfikacji ustalane są "z góry", tj. przed wykonaniem zadania.
 • Płatność następuje "z dołu", tj. dopiero po wykonaniu przez nas zadania.
 • Po zakończeniu zlecenia wystawiamy i wysyłamy Państwu rachunek i oczekujemy wpłaty należności na nasze konto bankowe.

2. Umowa

Jednorazowa aktualizacja strony lub pojedyncze zadanie nie wymaga zawarcia pisemnej umowy. Wystarczy e-mail z dokładnym opisem zmian (to on stanowi umowę). Oczywiście, jeżeli sobie Państwo życzycie, nie ma żadnych przeszkód, by zawrzeć umowę w formie papierowej. Płatność po zrealizowaniu zlecenia.

UWAGA. Pojedyncze zlecenia mogą być wielokrotnie powtarzane.

Polecamy stałe umowy abonamentowe. W ramach umowy sukcesywnie naprawiamy stronę: poprawiamy błędy techniczne, dostosowujemy stronę do wyszukiwarek internetowych, redagujemy treść. To znacznie wygodniejsze, znacznie szybsze w realizacji i znacznie tańsze rozwiązanie.


3. Koszty

Koszt aktualizacji/modyfikacji strony internetowej kalkulowany jest na podstawie ilości roboczogodzin potrzebnych do wykonania zadania.

Najszybsza jest aktualizacja informacji tekstowej. Bardziej pracochłonna jest modyfikacja elementów graficznych. Wymiana szaty graficznej strony to pracochłonne zadanie. Przesyłając nam pocztą e-mail gotowe elementy strony (tekst, obrazki, ...) możecie zredukować Państwo koszty do minimum. Elementy programowe (formularze, skrypty) wymagają indywidualnej wyceny.

Przed złożeniem zlecenia, zawsze możecie Państwo zapytać nas o koszty realizacji zadania. Prosimy o podawanie w zapytaniach kwot granicznych (np. nie więcej niż ...zł lub proponujemy ...zł)

 • minimalne zlecenie: 48 zł
 • koszt modyfikacji strony/zakładki: już od 12 zł
 • polecamy umowy stałe: od 48 zł/miesiąc

Drobne zlecenia wykonywane są bez dodatkowych negocjacji. W przypadku niewielkich zadań, ocena kosztów wykonania zlecenia jest równie pracochłonna jak sama modyfikacja. O Państwa decyzję pytamy, jeżeli koszt realizacji zlecenia jest wyższy niż 96 zł.


4. Zlecenie modyfikacji strony internetowej

Jak zlecić modyfikację strony? Wystarczy e-mail z opisem zmian. To on stanowi umowę. Drobne zmiany wprowadzane są praktycznie od ręki; pozostałe w przeciągu kilku dni.

Zlecenie aktualizacji/modyfikacji strony internetowej zawierać powinno:

 • adres strony
 • dokładny i jednoznaczny opis zmian
 • materiały pomocnicze (zdjęcia, tekst, itp.) oraz ewentualne wskazówki i wytyczne dla webmastera
 • adres, identyfikator użytkownika i hasło dostępu do serwera FTP i/lub panelu CMS
 • dane kontaktowe osoby zlecającej; informacje do rachunku

Zapytania i zlecenia przesyłacie Państwo na adres: info@invito.pl

Informacje, które chcielibyście Państwo zamieścić w internecie, można dostarczyć do nas również w dowolny inny sposób, np. przekazać telefonicznie (stali klienci) lub przesłać tradycyjną pocztą.


5. Najczęściej zadawane pytania

 1. Mam prostą stronę. Ile kosztuje jej aktualizacja? Ile kosztuje drobna modyfikacja strony?
  Wstępna nasza propozycja jest następująca: nie mniej niż 48 zł i nie więcej niż 96 zł. Jeżeli będzie możliwe wykonanie zlecenia w tej cenie, to zostanie ono zrealizowane; jeżeli nie, złożymy propozycję opartą o dokładną wycenę kosztów, a Państwo możecie ją zaakceptować lub odrzucić bez żadnych konsekwencji. Dokładna wycena możliwa jest do wykonania dopiero po zapoznaniu się ze wszystkimi otrzymanymi od Państwa materiałami i źródłem strony na serwerze.
 2. Dlaczego dokładna wycena kosztów aktualizacji strony wymaga dostępu do mojego serwera?
  Strona internetowa zapisana może być na serwerze w postaci pojedynczego, gotowego do odtworzenia dokumentu (jedna strona/zakładka - jeden dokument HTML). Równie dobrze, może to być bardzo złożony program generujący strony na podstawie informacji zawartych w bazach danych. Przeglądarka internetowa pokazuje jedynie efekt końcowy, a ten jest identyczny, niezależnie od przyjętego rozwiązania. Ocena kosztów bez możliwości wglądu w źródło strony nie jest więc możliwa.
 3. Dlaczego proste strony bywają drogie w aktualizacji?
  Proste strony to zazwyczaj gotowe dokumenty HTML (każda zakładka/podstrona to jeden plik) zapisane na serwerze. Nawet drobna modyfikacja wiąże się często z koniecznością poprawienia każdego z nich.

  Wyobraźmy sobie np. potrzebę zmiany adresu lub numeru telefonu firmy występującego w każdym dokumencie. Serwis składający się z 20 stron/podstron to 20 dokumentów, a więc np. zmiana numeru telefonu to 20x 1min= 20 minut pracy; dodanie nowej pozycji w menu: 20x 5min = 100 minut, itd. Proste czynności i godziny pracy. Efekt skali.
 4. Gdzie mam szukać nazwy serwera FTP, identyfikatora i hasła?
  Informacje te otrzymaliście Państwo od swojego dostawcy usług (onet.pl, nazwa.pl, home.pl, itp.) Jeżeli zostały zgubione, często istnieje możliwość automatycznego wygenerowania nowych danych (nowego hasła) lub pozostaje kontakt telefoniczny lub listowny z dostawcą usług. Możemy pomóc.

Od dzisiaj już zawsze Państwa strony internetowe zawierać mogą tylko aktualne informacje. Zapraszamy.