Strony internetowe za pół ceny

Bardzo dziękuję, świetna robota - będziemy w kontakcie.

RBO, www.radabudowyokretow.org.pl

Firma w internecie? To proste!

Strony internetowe


Strona internetowa to najprostszy i najtańszy sposób promowania własnej działalności. Codziennie prezentować można najświeższe informacje, kusić klientów najnowszymi promocjami i zachęcać do nowych zakupów.

Budujemy, naprawiamy, modernizujemy strony internetowe

Warto wiedzieć, że mała firmowa strona jest równie łatwo dostępna, jak serwis internetowy dużej korporacji - 24 godz./dobę.

Projekt graficzny, pozycjonowanie strony, ...

Dbamy nie tylko o wygląd strony (tj. obraz), ale i o jej oglądalność (tj. pozycjonowanie). Często najistotniejsze elementy strony www są niewidoczne dla oka, a ważne dla wyszukiwarek internetowych.

Szablony stron internetowych

Niewielkie strony internetowe wykorzystują często gotowe szablony. Wystarczy dopasować je do Państwa indywidualnych potrzeb - kolor, własne logo, zdjęcia, ...

Polecamy przygotowywane przez nas indywidualne, unikalne, profesjonalne projekty graficzne strony.

CMS - system zarządzania treścią strony

CMS (ang. Content Management System) - systemy zarządzania treścią strony internetowej. To programy umożliwiające samodzielną aktualizację strony. Rozwiązanie niezbędne w przypadku złożonych serwisów.

Istnieje wiele tego typu programów. Nie zawsze są jednak proste w obsłudze, nie zawsze są potrzebne. Oto kilka przykładów:

 • WordPress,
 • Joomla,
 • Drupal,
 • Blogger,
 • ...

Chętnie doradzimy wybór najlepszego systemu CMS i zainstalujemy go na dowolnym, wskazanym serwerze.

Rozszerzenia systemów CMS

Do realizacji nietypowych zadań na stronie przyda się pomoc webmastera.

Dla każdego programu CMS zaprojektować możemy nowy moduł rozszerzający funkcjonalność systemu: np. galerię zdjęć, formularz zapytania, itp.

Pomoc webmastera

Możliwość samodzielnej modyfikacji strony sprawdza się jedynie, gdy powielamy utarte schematy i zmieniamy jedynie treść strony (np. prowadzimy blog, aktualizujemy nowości, itp.)

Żadne gotowe rozwiązanie nie zastąpi webmastera.

Serwisy informacyjne, sklepy internetowe, ...

Aplikacje internetowe są rozszerzoną wersją stron WWW. Różnice mają charakter jedynie techniczny. Prosta strona internetowa firmy jest stroną statyczną. Serwis informacyjny lub sklep internetowy ma charakter dynamiczny.

Strony internetowe sklepów i portali budowane są na bieżąco w oparciu o dane zawarte w bazach danych. Kilka przykładów sklepów internetowych:

 • PrestaShop,
 • Magento,
 • Shoper,
 • ...

Indywidualne potrzeby firm wymagają indywidualnych rozwiązań. Dobierzemy i wdrożymy najlepszy system. Zapraszamy.

Serwery WWW z bezpłatną aktualizacją stron

Polecamy serwery w różnych konfiguracjach dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Strony internetowe na naszych serwerach aktualizowane są przez webmastera bezpłatnie.

Każdy serwer to możliwość bezpłatnej aktualizacji strony internetowej. Aktualizacja / modyfikacja strony realizowana jest na Państwa prośbę przez webmastera.

Od dzisiaj już zawsze Państwa strona zawierać może tylko najświeższe informacje.

Pakiety internetowe PIN

Budowa strony internetowej przypomina budowę domu. Składa się na nią wiele elementów. Można zacząć od kupna serwera (działki) i borykać się z mnóstwem problemów (projekt strony, realizacja, administracja, itd.) albo kupić pakiet internetowy (gotowy do zamieszkania dom).

Oferowane przez nas pakiety internetowe PIN stanowią kompletne rozwiązanie. W pakiecie jest wszystko co niezbędne, a dodatkowo jest znacznie taniej.

 • własna strona internetowa (oferta firmy, nowości, ilustracje i zdjęcia na stronie)
 • pomoc webmastera w redakcji treści oferty firmy i edycji strony, aktualizacja strony, ...
 • utrzymanie serwisu w internecie,
 • rejestracja strony w kilku najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych, m.in. google.pl, ...

Więcej informacji na temat oferowanych przez nas pakietów internetowych, przykłady rozwiązań i szczegółowy cennik znajdują się na odrębnej stronie.

Zobacz: www.strefa.invito.pl